Od 2021 roku członkowie PTEM spotykają się online, aby dzielić się swoją wiedzą i wynikami prowadzonych przez siebie badań z zakresu edukacji medialnej. Cykl nazwaliśmy „Wieczorynka z edukacją medialną” ze względu na porę, o której rozpoczynamy spotkania: co do zasady widujemy się w czwartki o 19.00!

Od 2022 roku do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych edukacją medialną, promujemy wydarzenie w mediach społecznościowych i udostępniamy nagrania na naszym kanale YouTube: link do kanału
